![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – наше майбутнє», 22 жовтня 2013 року в ДНЗ №8 «Казка», відбулась презентація сучасного модульного спортивного обладнання, придбаного дошкільному навчальному закладу за благодійні кошти, надані депутатами Миколаївської обласної ради Кімом Віссаріоном Володимировичем та Буйновським Віктором Дмитровичем.
Вихованці дошкільного закладу підготували яскраве спортивне свято на тему: «Космічна подорож» з використанням нового спортивного комплексу.
На святі були присутні помічник депутата Миколаївської обласної ради Віссаріона Кіма Віра Сивобородько, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, головний спеціаліст управління освіти Наталя Смольнікова, голови батьківських комітетів груп, педагоги, засоби масової інформації.
Завідувач ДНЗ №8 «Казка» Надія Припутень від імені вихованців, батьків та працівників закладу висловила щиру подяку депутатам, які посприяли придбанню даного комплексу, за чудовий подарунок маленьким громадянам нашого міста, яких в ДНЗ №8 виховується більше ніж 500, міському голові Євгену Квасневському за підтримку та допомогу дитячому садочку, начальнику управління освіти Юрію Сінчуку. Надія Анатоліївна запевнила присутніх в тому, що оснащення спортивної зали сучасним яскравим та привабливим спортивним обладнанням значно допоможе виховувати у дітей дошкільного віку інтерес до фізкультури і спорту, розвивати фізичні можливості, зберігати та укріплювати здоров'я малюків.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...