![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
17 жовтня в управлінні освіти Южноукраїнської міської ради відбулась робоча нарада за участю представників Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – Центр ) на чолі з директором Центру Аллою Дизик та представників управління освіти на чолі з начальником Юрієм Сінчуком. Алла Дизик наголосила на основних завданнях Президента України В. Януковича з вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.
Основною метою наради було обговорення питання взаємодії закладів освіти із Центром щодо роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Мова йшла про спільні заходи профілактичної та просвітницької роботи серед батьків та учнів навчальних закладів.
Начальник управління освіти Юрій Сінчук зауважив про необхідність такої роботи, тому що це дасть можливість на ранньому етапі виявляти кризові сім’ї та вчасно надавати їм соціально-психологічну допомогу.
Директор Центру Алла Дизик наголосила на важливості залучення дітей до громадської та гурткової роботи в середніх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.
За підсумками наради сторонами було вирішено підготувати пропозиції додаткових заходів по взаємодії, адже лише безперервна тісна співпраця дасть позитивні результати.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...