![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
На початку року між Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) та Южноукраїнським міським центром зайнятості укладено угоду про співпрацю. Предметом угоди є соціальна підтримка сімей та молоді, відновлення якості їх життєдіяльності, організація спільних заходів, спрямованих на підвищення мотивації до праці та попередження безробіття серед незайнятого населення міста.
У рамках співпраці між установами постійно здійснюється обмін інформаційними і методичними матеріалами з питань соціального захисту населення. Спеціалісти міського центру зайнятості вчасно реагують на повідомлення фахівців Центру, здійснюють постановку на облік осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та мають потребу у працевлаштуванні й навчанні.
За сприянням Центру 5 осіб поставлено на облік міського центру зайнятості.
Під час здійснення соціального супроводження працевлаштовано 3 особи.
З метою надання інформаційної, консультаційної та правової допомоги з питань соціального захисту різних категорій (у т.ч. кризових категорій) безробітних громадян, протягом 9 місяців поточного року в міському центрі зайнятості спеціалістами Центру проведено 11 семінарів для безробітних за темами: «Соціальна справедливість – основоположна цінність суспільства», «Сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Соціальна підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах», «Толерантність – позиція універсальності прав людини», «Здоровий спосіб життя. Фактори ризику», «Протидія торгівлі людьми в Україні», «Психологічні аспекти вибору професії», «Право на здоров’я». Соціальною роботою охоплено 133 особи вказаної категорії.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...