![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
Традиційно кожного року, 30 жовтня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Професія бібліотекаря є дуже важливою, адже від його праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави. Бібліотекарі є справжніми провідниками до вершин знань. Бібліотекарі нашого міста допомагають читачам бути обізнаними, а юним читачам – пізнавати реальну картину світу.
Із святом чарівних жінок - бібліотекарів, привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та начальник управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради Неля Захарко з побажаннями міцного здоров’я, натхнення, творчої наснаги. За багаторічну сумлінну працю, значні досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи міста та з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек відзначені Подяками Южноукраїнського міського голови бібліотекаря комунального закладу «Міська бібліотека для дітей» Олену Максак та бібліотекаря комунального закладу «Міська бібліотека для дорослих» Ольгу Швець, а грамотами управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради було - завідувача комунального закладу «Міська бібліотека для дорослих» Світлану Онищенко та бібліотекаря комунального закладу «Міська бібліотека для дітей» Тетяну Цвіру.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...