![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України до Всеукраїнського дня бібліотек щорічно проводяться семінари бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів міста. У цьому році 30 вересня 2013 року в ЮЗШ №4 відбувся семінар шкільних бібліотекарів міста. До участі в семінарі залучалися бібліотекарі закладів освіти, учні 9, 11 класів школи, запрошені місцеві поети, методисти управління освіти.
Семінар проходив під назвою «Бібліотека – складова навчально-виховного процесу школи». На початку семінару завідувач бібліотеки ЮЗШ №4 Соловей О.М. провела презентацію роботи бібліотеки на сучасному етапі. Під керівництвом бібліотекаря Ніколаєвої Н.І. у ході семінару пройшов усний журнал на тему: «І, як поет, гарячим словом, цей світ ніхто ще не любив…» Перша сторінка журналу називається «Дзвінка ріка пречистої любові» (презентація книг Г.Чубач «Хустка тернова» і В.Крищенка «Українська душа»). Друга сторінка журналу – «Світ на кінчику пера» (зустріч із місцевими поетами В.Тищенко, О.Кучеренко, Г.Шиманською). Остання третя сторінка усного журналу розкриває творчість початківців учнів-поетів четвертої школи і називається «Проба пера». Протягом всього семінару панував дух поезії та оптимізму. Читання віршів навівало на ліричний лад та настрій. Наприкінці семінару пройшло обговорення заходів та нагальних бібліотечних питань. Учні четвертого класу ЮЗШ №4 поздоровили всіх бібліотекарів і гостей із їх професійним святом та побажали творчих успіхів!
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...