![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері зайнятості населення 25 вересня у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулося засідання міської тристоронньої соціально-економічної ради. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників органів виконавчої влади, спілки роботодавців та профспілок міста Южноукраїнська. На засідання була запрошена директор Южноукраїнського міського центру зайнятості Ольга Ретюнських.
На засіданні заслухали звіти заступника начальника управління, начальника відділу праці управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Наталії Желєзняк про створення безпечних умов праці та запобігання виробничому травматизму на підприємствах, установах та організаціях міста Южноукраїнська, про соціальний захист працюючих у важких та шкідливих умовах праці та інформацію директора Южноукраїнського міського центру зайнятості Ольги Ретюнських про надання соціальних послуг в умовах дії ЗУ «Про зайнятість населення» (у новій редакції). Також на засіданні міської тристоронньої соціально-економічної ради обговорювалися перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати та стан господарської діяльності Южноукраїнського відокремленого підрозділу колективного сільськогосподарського підприємства «Тепличний комбінат».
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...