![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
27-29 вересня 213 року на скельних масивах поблизу міста Южноукраїнська відбувся туристичний фестиваль «Відпочивай активно», який проводиться вже 38-ий рік поспіль.
Організаторами фестивалю виступили: Миколаївська обласна федерація спортивного туризму, департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації, за підтримки Южноукраїнської міської ради.
28 вересня офіційно відкрили фестиваль начальник департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації Михайло Тульський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна.
До Всесвітнього Дня туризму та за вагомий внесок у розвиток туризму грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації були нагороджені: Квасневський Євген Анатолійович - Южноукраїнський міський голова, Дорошина Тетяна Селантіївна – голова Южноукраїнської міської громадської організації спортивного туризму, альпінізму, скелелазіння і спортивного орієнтування клубу «Азимут».
Для учасників фестивалю була організована екскурсія на оглядоові майданчики Южно-Українського енергетичного комплексу, міського музею «Козацької слави та військової техніки». Учасники мали змогу взяти участь у туристичному квесті, змаганнях із спортивного орієнтування, конкурсі бардівської пісні біля вогнища.
У рамках фестивалю проходили змагання з гірського туризму «Пам’яті товариша», у яких взяли участь команди з міста Первомайська, Кіровограда, Миколаєва, Вознесенська, Чернігова, Черкас, Южноукраїнська, Арбузинки, Снігурівки.
Перемогу здобула команда з міста Вознесенська.
Неподалік наметового містечка була огранована торгівля смачними харчовими виробами та сувенірною продукцією. Подарунком від міського голови для всіх учасників туристичного фестивалю та гостей стала смачна каша.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...