![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
19 вересня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в 2014 році в місті Южноукраїнську Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
У засіданні взяли участь секретар Южноукраїнської міської ради Галина Поліканіна, начальник відділу соціального розвитку ВП ЮУАЕС Валерій Кичак, заступник начальника Южноукраїнського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області, начальник міліції громадської безпеки Олександр Лопушенко, кореспондент редакційного відділу телебачення «Новини Южноукраїнська» комунальної установи «Інформаційне агентство «Контакт» Людмила Мальцева, голова Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Кравченко, заступник голови Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Фодченко, головний спеціаліст фінансового управління Южноукраїнської міської ради Тетяна Книшук, військовий комісар Южноукраїнсько-Арбузинського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Стоянов, начальник управління освіти Юрій Сінчук, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, заступник начальника управління Лариса Заболотна.
На засіданні було винесено пропозиції щодо проведення у 2014 році в місті Южноукраїнську Року учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Члени організаційного комітету уважно розглянули заходи та прийняли в роботу.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...