![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
Для України, в рамках реалізації завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населеннянезалежно від місця проживання, в сучасних умовах розвитку потрібні значні зміни в сфері соціального захисту населення, тому що соціальний захист є основним завданням соціальної політики держави і ставить за мету забезпечення добробуту та прав і гарантій людини в сфері рівня і якості життя.
Одним із показників покращення якості життя населення є часткова компенсація вартості житлово-комунальних послуг. Міською владою ініційовано надання матеріальної допомоги у зв'язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги з метою підтримки особливо вразливих верств населення. Даний напрямок передбачений міською комплексною Програмою „Турбота” на 2013-2017 роки.
Вищезазначена допомога надається з 2009 року. Протягом декількох років Порядок одержання та умови призначення змінювалися. На разі матеріальну допомогу з міського бюджету у зв’язку з підвищенням тарифів на оплату житлово-комунальних послуг отримують 248 сімей. На даний напрямок направлено вже 147,9 тис.грн.
Право на отримання матеріальної допомоги поширюється на зареєстрованих у місті Южноукраїнську громадян, що проживають у житловому приміщенні, незалежно від форм власності (окрім тимчасової реєстрації, відрядження тощо).
Матеріальна допомога надається власнику або квартиронаймачу житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації, якщо середньомісячний сукупний дохід на одну особу за три календарні місяці, що передують місяцю звернення за матеріальною допомогою, не перевищує 1440,4 грн., з 01 грудня 2013 року – 1528,8 грн. Сім'ям, в яких зареєстровані інваліди І групи та діти-інваліди - без врахування доходів та норми загальної площі.
Матеріальна допомога надається на шість місяців, починаючи з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами. У разі закінчення терміну отримання допомоги, громадяни повинні підтвердити право на призначення допомоги на наступний період.
Отримати детальну інформацію про допомогу можна в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за тел. 5-55-37 або в кабінеті №3.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...