![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
З метою реалізації завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від умов проживання, з метою реалізації державної політики у сфері оплати праці 18 вересня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання пройшло під головуванням міського голови Євгенія Квасневського за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в м.Южноукраїнську, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, відділу статистики у місті Южноукраїнську. На комісії були присутні в.о. директора Южноукраїнського відокремленого підрозділу колективного сільськогосподарського підприємства «Тепличний комбінат» Юрій Чумаченко та головний бухгалтер приватного підприємства «Югпромбуд» Світлана Чернега.
На засіданні заслухали звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад про стан погашення заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.09.2013, інформацію щодо несвоєчасної виплати заробітної плати, порушення строків виплати заробітної плати та звіт начальника управління Пенсійного фонду України в місті Южноукраїнську Миколаївської області Галини Вербицької про стан погашення заборгованість із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування станом на 01.09.13.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...