![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
З метою розвитку та популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, всебічного розвитку кожної дитини, на виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти - майбутнє України", 9 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах день розпочався зі святкових лінійок з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні, на яких було оголошено відкриття Олімпійського тижня. Учні загальноосвітніх шкіл та гімназії ознайомлені з історією виникнення олімпійських ігор, олімпійською символікою: емблемою, прапором, олімпійським гаслом, гімном, олімпійським вогнем та смолоскипом.
Протягом тижня у загальноосвітніх навчальних закладах проведені спортивні змагання з видів спорту на різних паралелях. Відбулися конкурси-виставки малюнків серед учнів початкової школи на тему «Здоровим бути здорово!!!». Діти зображували, як різні види спорту впливають на здоров`я людини, її розвиток. Найактивніших учасників було нагороджено подяками. Учнями старших класів оформлені стіннівки «Спорт і здоров`я», у яких учні могли дізнатися про олімпійські досягнення українців.
Також в загальноосвітніх навчальних закладах проведено Олімпійські уроки, на яких відбулись зустрічі з провідними спортсменами та тренерами міста, працівниками фізичної культури та спорту.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...