![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
1 вересня відбулося урочисте посвячення в студенти колишніх абітуріентів, а з цієї миті - повноправних студентів Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, яке проходило в Каштановому сквері.
Студентів-першокурсників усіх факультетів та спеціальностей привітала заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Наталя Іванцова. Вона побажала майбутнім науковцям, вчителям та професіоналам своєї справи успіхів та наснаги у навчальному процесі, а також творчо проятивити себе у волонтерській роботі, у студентському самоврядуванні та під час проходження практики. Наталя Борисівна звернула увагу на тому, що необхідно створити комфортні умови для студенства задля отримання якісних знань, відповідно до соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.
Цього року прийом студентів ювілейний: 100 років тому було прийнято 25 першокурсників, а цього року за словами ректора Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Валерія Будака, майже 1200 колишніх школярів будуть здобувати професії різноманітного профілю. Відтак, у складі університету функціонують три інститути (педагогічної освіти; фізичної культури та спорту; історії та права), шість факультетів (економіки, філології та журналістики, іноземної філології, психології, механіко-математичний, біологічний) та коледж.
Першокурсники традиційно дали клятву зберігати та вшановувати традиції університету та сумлінно навчатися. А після урочистої частини для студентів усіх факультетів відбувся святковий концерт.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...