![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
Під час візиту шанована гостя у супроводі голови облдержадміністрації Миколи Круглова, голови обласної ради Ігоря Дятлова, в.о. Миколаївського міського голови, секретаря міської ради Володимира Коренюгіна ознайомилася з презентацією позашкільних навчальних закладів «Планета дитячої фантазії» на території культурно-ігрового комплексу «Дитяче містечко «Казка».
Як відомо, 2013 рік оголошено Президентом України Роком дитячої творчості. Оглянувши роботи юних миколаївців, Раїса Богатирьова висловила захоплення їх обдарованістю та відзначила, що соціальні ініціативи Глави держави дали відчутний поштовх розвитку дитячої творчості, виявленню та розкриттю творчих здібностей у наших дітей.
Подивитися й справді було на що – вихованці позашкільних навчальних закладів Миколаївщини демонстрували свою майстерність у різноманітних видах творчості, від бісероплетіння до авіамоделювання.
Міністр охорони здоров’я України здійснила екскурсію по виставці науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно», на якій представлено роботи з початково-технічного, спортивно-технічного, інформаційно- та художньо-технічного напрямків. Експонати представили багаторазові чемпіони Всеукраїнських змагань та конкурсів, які познайомили з процесом «народження» моделей, мистецтвом створення фотографії, сучасними інноваційними технологіями моделювання та продемонстрували радіокеровані авто-, судномоделі в дії, провели запуск моделі ракети.
Юні натуралісти запросили Раїсу Богатирьову до «Країни Юннатії», де можна було помилуватися колекцією декоративних птахів, гризунів, кімнатних рослин та скуштувати різні сорти яблук і винограду, вирощених дбайливими руками юннатів Миколаївського району. Під час майстер-класів всі бажаючі навчилися робити щеплення плодових та декоративних рослин, виготовляти квіти з цукерок та гофрованого паперу, дізналися, як правильно робити справжнє екологічно чисте мило своїми руками.
Своє вокальне та хореографічне мистецтво усім відвідувачам дитячого містечка «Казка» подарували вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс», «Зразкових художніх колективів»: студії естрадного співу «Дивограй», ансамблю танцю «Щасливе дитинство», студії естрадного співу «Сузір’я» та інших зіркових колективів обласного Будинку художньої творчості.
Раїса Богатирьова подякувала дітлахам за подаровані надзвичайно яскраві враження, побажавши їм зростати здоровими та щасливими, на радість батькам та на благо України.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...