![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
З метою реалізації завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року 29 серпня делегація педагогів міста на чолі з начальником управління освіти Сінчуком Ю.М. взяла участь у серпневій конференції працівників освіти Миколаївської області «Регіональна освіта: від соціальних ініціатив Президента України до конкретних рішень», яка відбулася в обласному палаці культури. Конференція розпочалася у культурно-ігровому комплексі «Дитяче містечко «Казка» з театралізованого дійства.
Організатори конференції: Миколаївська ОДА, Миколаївська обласна рада, Департамент освіти, науки та молоді, МОІППО, обком профспілки працівників освіти і науки.
Почесними гостями конференції були Міністр охорони здоров'я України Богатирьова Р. В., голова ОДА Круглов М.П., голова обласної ради Дятлов І.С.
На конференції директор Департаменту освіти, науки та молоді Валерій Володимирович Мельніченко виступив з доповіддю про підсумки розвитку регіональної освіти у 2012/2013 навчальному році та завдання на 2013/2014 навчальний рік у контексті реалізації соціальних ініціатив Президента України в галузі освіти.
На урочистій частині даного заходу відбулося нагородження педагогічних працівників області грамотами, дипломами та подяками ОДА, департаменту освіти, науки та молоді ОДА.
Найвищою нагородою «Лідер освіти Миколаївської області» нагороджено п’ять педагогічних працівників області, серед яких – методист методичного кабінету управління освіти Южноукраїнської міської ради Кравченко Н.В.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...