![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
23 серпня в місті Южноукраїнську, біля будівлі виконавчого комітету, урочистим мітингом було відзначено свято Державного Прапора України.
Розпочалися урочистості підняттям Державного Прапора України, прапору Миколаївської області та прапору міста Южноукраїнська. Почесне право підняти прапори було надано: володарю титулу «Людина року міста Южноукраїнська – 2012», художньому керівнику палацу культури «Енергетик» Валерію Григорашу, володарю титулу «Людина року міста Южноукраїнська – 2012», голові Южноукраїнської громадської організації «Молоді регіони» Федору Татькову, депутату Южноукраїнської міської ради, голові Миколаївської обласної федерації сіммей-до карате Олегу Вітковському, вихованці Миколаївської обласної федерації сімей-до карате, призерці Чемпіонату світу гран-прі – 2013 з кіокушин – карате Анастасії Фурсі, вчителю іноземної мови Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3 Тетяні Онофрійчук та випускниці Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3, переможниці обласної олімпіади з німецької мови, яка за результатами зовнішнього незалежного оцінювання набрала найвищий бал в Україні – 200 балів Катерині Ніколаєнко.
Гостей та жителів міста зі святом привітали міський голова Євген Квасневський та депутат Южноукраїнської міської ради Олена Кокол.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди державних свят, подяками міського голови та почесними грамотами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради нагороджено представників трудового колективу відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій міста.
В нашому місті вже стало доброю традицією відзначати День Державного Прапора та День незалежності України особливими подіями, а саме вручати паспорти громадянам України, яким у ці дні виповнилося 16 років. Так, в цьому році урочисто було вручено паспорт Богдану Матеішину, учню Южноукраїнської загальноосвітньої школи № 2.
Закінчилося святкування урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку меморіального комплексу воїнам-визволителям та до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...