![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
20 серпня в Національному комплексі "Експоцентр України" стартує загальнодержавна виставкова акція "Барвиста Україна - 2013". Відокремлений підрозділ НАЕК "Енергоатом" "Южно-Українська АЕС" - традиційний учасник одного з головних виставкових форумів країни. Унікальний енергокомплекс на Південному Бузі упродовж багатьох років входить до списку підприємств, які представляють на ньому Миколаївську область.
ВП ЮУАЕС - одне з найбільших підприємств Миколаївщини і головне енергогенеруюче підприємство півдня України. Воно виробляє кожен 10-й кіловат у країні. Електроенергії, виробленої Южно-Українською АЕС, Олександрівською ГЭС і Ташлицькою ГАЕС, достатньо для забезпечення нормальних умов життєдіяльності Миколаївської, Одеської, Херсонської областей, частково Кіровоградської області та Автономної республіки Крим - регіону з більш як п’ятимільйонним населенням.
У 2012 році ВП ЮУАЕС відзначило ювілей - 30 років тому став в лад діючих його перший елемент - атомний енергоблок №1. Сьогодні перший блок-мільйонник готується до продовження терміну експлуатації.
З роботою Южно-Українського енергокомплексу учасникам і гостям виставки "Барвиста Україна" допоможе познайомитися спеціальний діючий макет, який демонструє роботу трьох його складових - атомної, гідро- та гідроакумулюючої станцій, а також перспективи розвитку підприємства, зокрема, реконструкції системи технічного водопостачання АЕС і будівництва 4-го атомного блоку.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...