![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері оплати праці 15 серпня в залі засідань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в м.Южноукраїнську, об’єднаної державної податкової інспекції, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, управління Державної казначейської служби України в місті Южноукраїнську, відділу статистики у місті Южноукраїнську.
На засіданні заслухали звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Ельвіри Гехад про стан погашення заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.08.2013, звіт завідувача сектору погашення податкового боргу Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Миколаївської області Державної податкової служби Валентини Мацієвської про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до бюджету та єдиного соціального внеску. Про вжиті заходи Южноукраїнською об’єднаною державною податковою інспекцією Миколаївської області Державної податкової служби до підприємств-боржників (ЮУ ВП КСП «Тепличний комбінат) та звіт начальника управління Пенсійного фонду України в місті Южноукраїнську Миколаївської області Галини Вербицької про стан погашення заборгованість із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування станом на 01.08.13.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...