![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
У 2014 році Україна готується відзначити 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка – геніального українського поета, художника, мислителя. 2013 рік є визначальним для завершення розпочатих і передбачених робіт щодо відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря.
Така визначна подія має змінити стан справ на краще, підняти імідж міста та являється логічним продовженням соціальної політики, проголошеної Президентом України В. Януковичем в соціальних ініціативах у 2010 році.
В місті Южноукраїнську проведена значна робота щодо виконання Плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 №167-р, Указу Президента України від 11.04.2012 №257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», Протокольного доручення за результатами засідання Гуманітарної ради з питань підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка під головуванням Президента України В. Януковича від 05.04.2012 в області та виконано значний обсяг робіт.
Зокрема з 2011 року розпочато та ведеться будівництво скверу на честь пам’яті Т.Г. Шевченко. На цей час в будову інвестовано та виконано будівельних робіт на суму, близько 500,0 тис. грн.: спланований земляний профіль та влаштована пішохідна доріжка вздовж вулиці Молодіжної, виконані роботі з улаштування стоянки для тимчасового паркування автотранспорту та вертикальне планування площі скверу, ведуться роботи з благоустрою.
Виконанню цих робіт значна увага приділяється керівництвом міста. Так, 2 серпня 2013 року, прямо на будівельному майданчику, міським головою Квасневським Є.А. проведена зустріч з будівельниками та нарада з питань будівництва скверу. В цьому році міською радою виділено на будівництво 280,0 тис. грн., заплановано продовжити роботи з улаштування пішохідних доріжок, яких повинно бути близько 3,5 тис. квадратних метрів, розбивка газонів, яких у нашому місті стане на 1,3 гектара більше, розпочнуться роботи з улаштування електроосвітлення.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...