![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
На виконання доручень Президента України щодо створення умов соціально-економічного розвитку міста, з метою залучення інвестицій, грантових коштів в соціальний-економічний розвиток міста Южноукраїнська, управлінням економічного розвитку Южноукраїнської міської ради створено базу даних:
- програм фінансування, що діють в Україні;
- міжнародних донорських організацій, які підтримують діяльність органів місцевого самоврядування в Україні;
- міжнародних донорських фондів, які діють в Україні;
- програм Європейського Союзу, які діють в Україні;
- українських грантодавців;
- державних програм підтримки українських органів місцевого самоврядування.
Фахівцями управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради постійно проводиться моніторинг пропозицій щодо участі у грантових конкурсах та проектах, ) з метою участі в них виконавчих органів Южноукраїнської міської ради, комунальних підприємств міста для залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток міста.
Виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради (управління освіти Южноукраїнської міської ради) у березні 2013 року до участі у конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, які фінансуватимуться за кошти Фонду Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні у 2013 році направлено проект «Свідомий вибір професії-запорука економічного зростання суспільства», яким передбачено створення інформаційно-методичного центру профорієнтації та професійної освіти на базі міжшкільного-виробничого комбінату.
У І кварталі 2013 року виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради проведено роботу щодо визначення переліку інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися у 2014 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
У червні 2013 року відправлено дві заявки щодо участі у конкурсному відборі інвестиційних програм Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».
Також, виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради проводиться відповідна робота по формуванню бази даних інвестиційних проектів і пропозицій щодо вирішення питань поліпшення соціально-економічного стану міста.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...