![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
У Миколаївському академічному художньому російському театрі за участі голови облдержадміністрації Миколи Круглова відбулись урочистості з нагоди Дня родини.
Український День родини - відносно молоде свято. Відповідний Указ Президента України був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування має щорічний характер і встановлено на 8 липня.
На урочистості були запрошені представники молодих, багатодітних, прийомних сімей; наші земляки, які створили дитячі будинки сімейного типу; сім’ї опікунів, жінки, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Свято почалося у дворі театру - з ігрової програми для дітей, а продовжувалося у театральній залі.
Присутніх привітав голова облдержадміністрації Микола Круглов. Він наголосив на тому, що День родини – це свято для всіх жителів Миколаївщини. Інакше і не може бути, тому що в нашій області проживає біля 450 тисяч сімей різних категорій. А головна задача сім’ї – виховання дітей.
Особливу увагу ми намагаємось уділити тим сім′ям, які потребують допомоги з боку держави. І цілком закономірно, що нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича спрямовані на підтримку родини, дітей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, які в силу різних причин опинилися в складній життєвій ситуації.
Сьогодні дуже важливо вжити всіх можливих заходів для того, щоб дитина, яка не досягла 18 річного віку не почувала себе покинутою – чи то створити належні умови у державних закладах, які піклуються про дітей-сиріт, чи то знайти прийомну сім′ю, яка буде опікуватися дитиною, чи то забезпечити соціальний супровід сім′ї з дитиною, яка перебуває у важких життєвих обставинах.
Миколаївці добре розуміють, що сьогодні ми робимо стратегічну інвестицію в тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну.
Микола Круглов повідомив присутнім, що Указом Президента України від 11 травня 2013 року № 253/2013 «Про присвоєння почесного звання «Мати героїня» почесне звання присвоєно ще 20 жителькам Миколаївської області та вручив державні нагороди.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...