![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
У січні 2013 року за ініціативи компаній – членів Європейської Бізнес Асоціації ТОВ «Данон Україна», ДП «Мілкіленд Україна», ПрАТ «Лакталіс Україна», ПАТ «Вімм – Біль - Данн Україна», стартував всеукраїнський інформаційно - освітній проект «Три молочні продукти на день», який реалізовується за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.
На сьогодні проект включає 12 молочних компаній, асоціації та місцеві органи виконавчої влади, та є успішним прикладом державно - приватного партнерства.
Проект «Три молочні продукти на день» спрямований на популяризацію споживання молочних продуктів в Україні та розвиток молочного ринку в цілому.
Даний проект тривалістю п’ять років дозволить збільшити обсяги виробництва молока та молочних продуктів, підвищити рівень їхнього споживання, з метою покращення стану здоров’я громадян України.
За цей період були реалізовані наступні ініціативи в рамках зазначеного проекту:
- з квітня стартувала інформаційна компанія «Три молочні продукти на день» на білбордах у містах Києві, Львові, Донецьку, Харкові, Одесі та Дніпропетровську;
- розпочав свою роботу інформаційний інтернет – портал (www.3dd.com.ua), що містить детальну інформацію про проект, а також рекомендації з правильного харчування;
- протягом квітня на полицях торгівельних мереж м. Києва та інших міст України, де реалізовується молочна продукція, з’явилася символіка проекту та заклики щодо споживання молочних продуктів наступного змісту: «Для здоров’я щодня – три продукти з молока»;
- з кінця березня стартував інтернет - конкурс «Наймолочніша родина країни», переможці якого стануть обличчям рекламної компанії проекту. Мета конкурсу знайти обличчя для рекламної компанії та привернути увагу українців до необхідності вживання неменше 3 порцій молочних продуктів на день для покращення здоров’я.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...