![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
З 1 січня 2015 року набирає чинності вимога ст. 33 Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», згідно з якою забороняється здійснювати забій парнокопитних та інших копитних, а також забій свійської птиці та кролів в обсягах, що перевищують 5 голів на день, не на бойні, що має експлуатаційний дозвіл і зареєстрована ветеринарною службою. Крім того, відповідно до ст. 35 вищевказаного закону з 1 січня 2015 року забороняється реалізація та обіг туш парнокопитних та інших копитних подвірного забою на ринках.
Державним департаментом ветеринарної медицини України затверджено «Ветеринарно-санітарні правила для боєнь, забійно-санітарних пунктів господарств та подвірного забою тварин» (далі – Правила), якими передбачається поступовий перехід від подвірного забою тварин до більш цивілізованого та якісного, який має здійснюватись лише на забійних підприємствах. Правила є обов’язковими для виконання установами, організаціями, підприємствами незалежно від форми власності, суб’єктами підприємницької діяльності, фізичними особами-власниками тварин, які здійснюють діяльність у сфері обігу продукції тваринного походження. Це сприятиме раціональному і повному використанню продуктів забою тварин, охороні довкілля, підвищенню рівня проведення передзабійного огляду тварин та післязабійної ветеринарно-санітарної експертизи продуктів забою, буде профілактувати особливо небезпечні захворювання в тому числі спільні для людей і тварин.
На сьогоднішній день, у зв’язку з необхідністю практичного впровадження вищевказаного закону, важливим є питання будівництва забійних пунктів із залученням зацікавлених юридичних та фізичних осіб.
З пропозиціями з питання будівництва забійних пунктів звертатися до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...