![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
Протягом чотирьох місяців 2013 року за призначенням СУБСИДІЇ на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається державою у зв'язку з підвищенням плати за житло та комунальні послуги звернулося 291 сім’я. Нараховано житлових субсидій всім сім’ям що звернулися.
Субсидія не призначається в разі, якщо серед зареєстрованих у житловому приміщенні осіб є працездатна особа, яка не працює і не навчається, при цьому не шукає роботу через службу зайнятості протягом 3-х місяців, що передують місяцю звернення за субсидією. Але безробітним, які стоять на обліку у службі зайнятості, субсидія призначається на загальних умовах, для цього надається довідка з центру зайнятості про розмір допомоги по безробіттю за останні 6 місяців.
Що ж до того, хто не має права на субсидію, то тут важливий майновий стан громадян, а саме: наявність у володінні більше одного автомобіля, додаткових житлових приміщень. Також субсидія не призначається тим, хто протягом року придбав нове житло або здає власне житло в оренду.
Субсидії призначаються сім'ям, у яких розмір плати за житло та комунальні послуги у межах норм споживання з урахуванням пільг, перевищує 10-15% відсотків середньомісячного сукупного доходу сім’ї.
Розмір призначеної субсидії залежить від доходів громадян. В нашому місті найбільша сума отриманої субсидії склала 297 грн. Протягом 4 місяців 2013 року на державні субсидії використано 146,0 тис.грн.
Більш детальну інформацію Ви можете отримати в управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради (каб. № 2, 1 поверх або за телефоном: 5-65-36)
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...