![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, у січні–квітні 2013 року населенню міста нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги, без урахування сум субсидій та пільг, 15,8 млн.грн., що на 7,9% (1,4 млн.грн.) менше ніж за відповідний період минулого року.
Сплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів 15,8 млн.грн. Рівень сплати склав 99,8% (по Миколаївській області – 99,4%).
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг упродовж квітня зменшилась на 112,2 тис.грн. (2,8%) і на кінець квітня 2013 року становила 4,1 млн.грн.
Середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 1 місяць. Частина власників особових рахунків на кінець квітня 2013 року мала заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше. За централізоване водопостачання та водовідведення їх частка становила – 1,4%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – по 2,6% відповідно.
Крім того, жителями міста у січні–квітні 2013 року сплачено за електроенергію 1,8 млн.грн. Борг за електроенергію на кінець квітня 2013 року становив 375,4 тис.грн.
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 “Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги” у січні–квітні 2013 року з населенням було укладено 296 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на суму 155,4 тис.грн. Сума внесених платежів у січні–квітні 2013 року по всіх договорах становила 131,1 тис.грн.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...