![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
25 травня відбулося загальноміське свято - День міста, у якому галузь «Освіта» представляли діти, педагоги та батьки Центру Розвитку Дитини «Гармонія», обдаровані діти загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці Станції юних техніків та Центру дитячої та юнацької творчості, кращі спортсмени ЮЗШ №3. До Дня міста школярі та педагогічні колективи навчальних закладів Южноукраїнська готувались наполегливо і натхненно.
Серед учасників заходів присвячених цій даті вперше продемонстрували свій талант представники нетрадиційного виду мистецтва - графіті. Саме вони прикрасили малюнками стіну спортивної зали ЮЗШ №4, яка стала упорядкованою та привабливішою для учнів школи і всіх мешканців міста. Цей конкурс планується проводити щорічно.
На виконання соціальних ініціатив Президента України та у зв’язку з проведенням в Україні «Року дитячої творчості» колективи Центру дитячої та юнацької творчості мали змогу показати свої таланти на сценах меморіального комплексу та ПК «Енергетик». Вони підготували для южноукраїнців та гостей міста концертну театралізовано-розважальну програму «З днем народження, Южноукраїнськ». Спочатку маленьких южноукраїнців розважали клоуни Кнопка та Веселинка, які підготували цікаві ігри та конкурси, у яких всі залюбки брали участь. Потім художні колективи ЦДЮТ подарували глядачам незабутні виступи. Особливо всім запам’яталися хореографічні постановки у виконанні вихованок гуртка естрадного танцю «Пандора» та танцювальні композиції, які подарували глядачам вихованки гуртка спортивно-естрадного танцю «Фенікс», керівник Оксана Васильєва. Також дітей та дорослих вразила казка, де вони могли побачити своїх улюблених мультяшних героїв – Лунтика, Пупсіня, Мілу, Фею та інших. Концертна програма завершилася, а южноукраїнці отримали заряд бадьорості та енергії на весь день. Високопрофесійним був виступ Народного художнього колективу «Адажіо»
У теплій, дружній атмосфері пройшла зустріч представників Республіки Польща та учнів , які вивчають польську мову. Бургомістр міста Белхатов та його супроводжуючі були приємно вражені піснею , виконаною ученицями ЮЗШ №4 на польській мові в подарунок для них. Від спілкування залишилися гарні враження у всіх присутніх.
Усіх мешканців та гостей очікувало веселе та радісне СВЯТО, яке виблискувало яскравими кольорами ярмарки та костюмами театралізованих героїв, манило до себе веселою музикою та мало своє продовження біля ПК «Енергетик».
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...