![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
25 травня о 14:00 у виставковій залі музейного комплексу міста «Козацької слави та військової техніки» відбувся міський конкурс дитячого малюнка «Рідне місто очима дітей», присвячений Дню міста.
Організаторами конкурсу є управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, управління освіти Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнська міська організація Партії регіонів, комунальний заклад музейний комплекс міста «Козацької слави та військової техніки».
Участь у конкурсі брали діти середнього та старшого шкільного віку. Перед юними художниками постало завдання: за допомогою аркуша паперу і олівця розповісти про своє рідне місто, відобразивши у роботах найулюбленіші його куточки; відомі історичні чи архітектурні пам'ятки; минуле, сучасне та майбутнє міста.
Малюнки були представлені на спеціальній металоконструкції (пересувній виставці). Найкращі роботи були оцінені місцевим журі, автори нагороджені цінними подарунками, а саме: І місце Дегтярьов Вініамін, ЗОШ№1 9-Б клас, вихованець Станції юних техніків «Гурток юний ракетомоделіст», ІІ місце Пінул Діана ЗОШ №3 5-А клас, ІІІ місце Воробйова Анастасія, художнє відділення Дитячої школи мистецтв. Всі учасники конкурсу отримали заохочувальні призи.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Також, до уваги відвідувачів запропоновано експозицію унікальних фотографій «Історія міста в обличчях».
Колекцію музейних експонатів доповнило турецьке гарматне ядро часів Другої Турецької війни 1787-1788 років, яке люб’язно надано для музею мером міста Євгеном Квасневським. Ще цікавими новинками стали шолом пожежника 40-50 років XX століття, козацьке гарматне ядро XVIII ст., яке знайдене на о. Гард.
Чекаємо на гостей та мешканців міста щоденно з 8:00 до 17:00,
окрім суботи та неділі за адресою:
м. Южноукраїнськ, вул. Набережна-енергетиків, 12-а.
Тел. для довідок: (05136) 2-12-71
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...