![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
16 травня відбувся особистий прийом громадян міським головою Євгеном Квасневським. Зі своїми проблемами звернулося 2 мешканця міста. Перше питання стосувалося покращення житлових умов багатодітної матері, яка самотужки виховує чотирьох дітей. Жінка отримала інформацію про стан черги на житло на теперішній час та про те, коли кількість квартир збільшиться. Дана сім’я знаходиться на контролі у соціальних служб, тому при першій можливості покращення умов життя буде вчасно проінформована.
Друге питання було стосовно проблем з сусідами, які не поважно ставляться до мешканки. Постійне підтоплення квартири змушувало громадянку звертатися до суду, рішення якого було на користь позивача, але навіть це не вплинуло на ситуацію. Звернувшись до міського голови, жінка отримала вичерпну інформацію щодо наступних дій задля рішення проблеми. Питання залишається на контролі.
Для ознайомлення зі справами та пошуку рішень на прийомі були присутні заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської ради, представники комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання», управління житлово-комунального господарства та будівництва, юридичної служби.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...