![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
8 травня при Южноукраїнському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочала свою роботу Школа відповідального батьківства, девізом якої є: «Відповідальне батьківство – запорука щасливого майбутнього наших дітей!»
Метою роботи Школи є: пропаганда сімейних цінностей; підвищення виховного потенціалу сім’ї; формування усвідомленого батьківства і підготовка молоді до сімейного життя.
Перше заняття, що тривало близько години, відвідало 7 матусь, які мають бажання стати кращими для своїх дітей. Адже їм випало велике щастя — мати дитину. А діти — це не тільки радість і рожеві мрії, а велика праця, недоспані ночі, переживання та тривоги, які ніколи не кінчаються. Не дивлячись на те, ким ми є у житті, як склалася наша доля, ми повинні пам’ятати, що вдома на нас ждуть діти. Вони нас чекають і прагнуть поділитись своїми радощами та тривогами, вони нас дуже люблять і готові на все, аби ми їм приділили увагу, поговорили з ними, погрались, почитали, а то й просто посиділи, обнявшись, перед телевізором. Дитина росте в сім’ї і є носієм сімейних традицій. Вона кожну хвилинку життя, день за днем, рік за роком вбирає в себе те, що бачить у сім’ї. Діти уважно придивляються до поведінки батьків. Перші уявлення про справедливість, честь, обов’язок дитина дістає не стільки зі слів батьків, скільки з спостережень за їхніми вчинками. Тому поведінка батьків, їх свідомість і відповідальність є головним фактором успішного виховання дітей.
Матусі заповнювали анкети, розповідали свої історії, обговорювали різні ситуації, виконували вправи та отримали інформаційні матеріали, а фахівці врахували усі пропозиції та побажання учасниць щодо подальшої роботи Школи.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...