![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
7 травня, напередодні 68 річниці Дня Перемоги в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся міський фестиваль декламаторів та виконавців творів на воєнну тематику , у якому брали участь учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста. Організатором фестивалю є управління освіти.
Дуже приємно, що на заході були присутні ветерани, учасники та діти війни. На початку фестивалю всіх учасників привітав заступник начальника управління освіти Пузир О.М.
Фестиваль відкрила вокальна група ЗОШ № 3 піснею «Вальс Победы», керівник Тетяна Бродовська. Кожний навчальний заклад представив яскраві художні номери, які без сумніву вразили кожного присутнього на заході. Особливо глядачам запам’яталися виступи Владислава Семенова, який майстерно читав вірш «Сповідь солдата» та виконував пісню «Мама, помолись за меня», яка пройняла всіх до глибини душі. Також хочеться відзначити виступ Діани Клос, вихованки ЦДЮТ, у виконанні якої звучала зворушлива пісня «Защитники Отечества».
Дуже приємно, що в нашому місті проводяться заходи, які виховують в учнів почуття патріотизму, громадської свідомості, поваги до історичного минулого свого народу. До таких заходів відноситься і традиційний фестиваль декламаторів та виконавців пісень воєнних років.
Керівник гуртка «Основи журналістики» Анастасія Агейкіна, ЦДЮТ
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...