![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
Вже понад два місяці в Южноукраїнській ОДПІ Миколаївської області працює акредитований центр сертифікації ключів, який надав можливість платникам податків міста Южноукраїнська оперативно отримувати безкоштовні ключі електронного цифрового підпису. Коментуючи відкриття центру, в.о. начальника Южноукраїнської ОДПІ Барановська В.Г. зазначила, що послугами центру видачі та реєстрації електронних ключів за період роботи центру вже скористалися 457 платників податків.
Підрозділ надає послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам, з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів. Послугами центру вже досить активно користуються платники податків м. Южноукраїнськ, Арбузинського та Братського районів: понад 950 чоловік проконсультувалися з приводу використання посилених сертифікатів відкритих ключів. В приміщенні Южноукраїнської ОДПІ спеціально для платників податків створено робоче місце, яке облаштоване сучасним комп’ютером для зручності подання податкової звітності засобами електронного зв’язку. Фахівці інспекції кожному надають практичну допомогу при заповнені звітів безпосередньо в залі центру обслуговування.
Приємно зазначити, що жителі нашого міста крокують в ногу з технічним прогресом та користуються всіма електронними сервісами, що запроваджуються Міністерством доходів і зборів.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...