![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
26 квітня в роковини 27-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильської атомній електростанції Олександр Блануца, Дмитро Герасименко прийняли участь у мітингу – реквієму, панахиді та покладанні квітів до пам’ятника «Скорботний Янгол Чорнобилю» у м. Миколаєві.
Цього дня, вшанувати людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, біля пам’ятника «Скорботний Янгол Чорнобилю» зібрались представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадяни які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, студенти вищих навчальних закладів, жителі міста Миколаєва.
Під час мітингу до присутніх звернулися заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова, перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, виконуючий обов’язки Миколаївського міського голови Володимир Коренюгін , голова Миколаївської обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Рубік Симонян.
Після панахиди в актовому залі Головного управління ГСЧС України в Миколаївській області відбулися урочисті збори та концерт присвячений пам'яті героїв-ліквідаторів, на яких відзначили орденами, грамотами, подяками ліквідаторів Миколаївської області, серед яких і представників нашого міста.
Орденом «Герой Чорнобиля» нагороджено учасника ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Сергія Політаєва, Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації нагороджено учасника ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Дмитра Герасименка, Подякою Миколаївської обласної ради - учасника ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Олександра Блануцу.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...