![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/29/news/box3/8cf721acabb5a066d6101f8bebef675b.jpeg)
Смертельно небезпечні відпрацювані автомобільні покришки
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Res --> 1
Відчуття радості, смутку, щастя, туги, відчуття піднесення та падіння у своїх творах передають учасники вокального ансамблю «Адажіо», який було засновано у листопаді 2001 року. А його незмінним керівником з першого дня діяльності є Янкул Людмила Валентинівна, учитель вищої категорії, «учитель-методист», відмінник освіти, надзвичайно талановитий, працелюбний, натхненний педагог - музикант, закохана у музику, дітей та улюблену справу.
У 2012 році за вагомий внесок у справу виховання дітей і молоді, високий художній рівень вокальному колективу присвоєно почесне звання «Народний художній колектив» (Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 824 від 18 липня 2012 року).
За короткий час «Адажіо» став своєрідною візитною карткою не тільки гімназії, а й усієї освітянської родини міста. Їх знають як в межах області, так і в України. Основний девіз колективу - дарувати людям свято!
За 12 років існування творчий колектив «Адажіо» є постійним учасником міських, обласних та Всеукраїнських фестивалів – конкурсів, в яких здобував звання лауреатів та дипломантів.
Талановитий колектив та його керівник підкорюють глядачів і членів журі своїми мелодійними піснями та дивовижною досконалою манерою виконання. У березні 2013 році ансамбль «Адажіо» взяв участь у Міжнародному фестивалі «Дитяче сяйво в Парижі» та вразив своєю майстерністю вимогливого глядача Польщі, Німеччини, Франції, Чехії. Учасників народного художнього колективу «Адажіо» відмічено грамотами, дипломами, кубками, їм вручено сертифікат на суму 1000 євро для участі в наступних закордонних конкурсах та фестивалях.
Автомобільні шини являють собою серйозну екологічну проблему, речовини, які використовуються при вир...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перел...
Сьогодні, 29 липня 2024 року, перший заступник міського голови Микола Покрова та заступник нача...
25 липня відбулася 49-а сесія Южноукраїнської міської ради восьмого скликання під головуванням міськ...
У другі роковини масового вбивства захисників «Азовсталі», 29 липня, в міській бібліотец...
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...