Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Прес-випуск «Про оплату населенням міста Южноукраїнська житлово-комунальних послуг та електроенергії за 2012 рік»
AA

Прес-випуск «Про оплату населенням міста Южноукраїнська житлово-комунальних послуг та електроенергії за 2012 рік»

За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, у 2012 році населенню міста нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги, без урахування сум субсидій та пільг, 48,1 млн.грн., що на 15% (6,3 млн.грн.) більше ніж за 2011 рік.

Сплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів 48,2 млн.грн. Рівень сплати склав 100,1%, (по Миколаївській області – 96,9%).

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг упродовж грудня  зменшилась на 287,7 тис.грн. (на 6,7%) і на кінець грудня 2012 року становила 4 млн.грн.

Середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 1 місяця. Частина власників особових рахунків на кінець грудня 2012 року мала заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше. За утримання будинків і споруд та прибудинкових територій їх частка становила – 2,2%, за централізоване водопостачання та водовідведення, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – по 2,9% відповідно.

Крім того, жителями міста у 2012 році сплачено за електроенергію 5,2 млн.грн. Борг за електроенергію на кінець грудня 2012 року становив 409,4 тис.грн.

 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 “Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги” у 2012 році з населенням було укладено 1254 договори щодо погашення реструктуризованої заборгованості на суму 505,4 тис.грн. Сума внесених платежів у 2012 році по всіх договорах становила 478 тис.грн.

Читайте також

Діти дітям

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка 

Колективи закладів освіти Южноукраїнської територіальної громади  не припиняють займатися волон...

День захисту дітей

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У День захисту дітей Центр дитячої та юнацької творчості за підтримки Южноукраїнського міського цент...

Порядок надання медичних послуг в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня»

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

Електронне направлення, як і декларація, – ключ до безоплатних послуг у Програмі медичних гара...

До відома пацієнтів лікарні!

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

Шановні відвідувачі! З 9 червня 2023 року запис на прийом до лікарів консультативної поліклініки...