Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | День Соборності України в комунальному закладі «Центр соціально – психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради»
AA

День Соборності України в комунальному закладі «Центр соціально – психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради»

До Дня Соборності та Свободи України в комунальному закладі « Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» готувалися заздалегідь: напередодні свята було проведено конкурс дитячих малюнків «Моя Україна», випущено стіннівку «Наша сила в Єднанні», в якому з натхненням взяли участь вихованці Центру. За допомогою фарби та малюнків діти зуміли показати, що соборність – це єдність, свій патріотизм та любов до України.

В день свята відбувся круглий стіл «Сторінки історії. 22 січня – День Соборності України». З великим задоволенням та цікавістю проходив діалог. Діти активно брали участь у ньому: були підготовлені виступи на різноманітні теми, пройшовшись по сторінках історії України; брейнг-ринг «Відповіді, запитання» тощо, де всі прийшли до одного висновку - це є важливим і знаковим святом для нашої держави, оскільки об'єднання українських земель було давньою заповітною мрією нашого народу.

22 січня 2013 року вихованці Центру відвідали комунальний заклад міста музейний комплекс «Козацької слави та військової техніки», оглянули експозицію, присвячену Дню Соборності та Свободи України і на власні очі змогли побачити виставку картин художниці Марії Ачкасової, відчути їх енергетику. Відвідання музею залишило «море» позитивних вражень у дітей, вони відкрили для себе багато нового та цікавого. Діти змогли більше познайомитись із культурою, мистецтвом та історичною спадщиною нашої Батьківщини, відчути зв'язок сучасного з нашою багатовіковою історією. Відвідання даного заходу було дуже корисне для вихованців Центру, оскільки окрім позитивних вражень сприяє їх духовному розвитку, підвищенню рівню самосвідомості, допомагає піднятися над проблемами буденності, розгледіти справжні цінності життя.

Вихованці Центру вірять, що територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.


 

Читайте також

До уваги роботодавців!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, нез...

Повідомлення про розгляд проєкту інвестиційної програми філії ВП «Південноукраїнська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» у сфері теплопостачання на період з 01.10.2024 по 30.09.2027

ВП «Південноукраїнська АЕС»

ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...

Відзначаємо 25 років Конвенції МОП № 182: боротьба за викорінення дитячої праці триває

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Прийняття Конвенції Міжнародної організації праці про заборону та негайні заходи щодо ліквідації най...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 17.06.2024

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Станом на 17 червня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тери...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі ХВП 18.06.24 з 8.00...