![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/43f654fd947f904822d18f89f0dd1d3c.jpeg)
Виїзд мультидисциплінарної команди
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Res --> 1
24 грудня 2012 року відбулося позапланове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Квасневського Є.А. У роботі взяли участь 14 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 3 питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято зі змінами і доповненнями 3 питання. А саме: було погоджено проект бюджету міста Южноукраїнська на 2013 рік та проект Програми поводження з твердими побутовими відходами на території міста Южноукраїнська на 2013-2020 роки, які будуть розглядатися 25 грудня 2012 року на сесії Южноукраїнської міської ради. Також на даному засіданні було погоджено призначення на посаду завідувача Южноукраїнського міжрайонного сектору Головного управління Держсанпідслужби у Миколаївській області, головного державного санітарного лікаря міста Южноукраїнська, Арбузинського та Братського районів Анохина С.В.
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...
Станом на 16 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
Міський голова у п’ятницю провів особистий прийом громадян в селі Іванівка за участі старости...