![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/8116f239c1d03ca62f3331d58808f27a.jpeg)
До Дня Української Державності
У День пам’яті захисників України просимо мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади доповнити одяг соняхом – символом пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, і тим самим продемонструвати свою шану та повагу до них. Закликаємо всіх, 29 серпня о 9-00, долучитись до нас на Музейній площі біля пам’ятного знаку «Незламні духом», щоб вшанувати загиблих захисників хвилиною мовчання...
Іванівська бібліотека-філія підготувала для своїх молодших читачів виставку – рекомендацію «Книжкове літо». Читайте, пізнавайте, відпочивайте! Нехай ці книги стануть початком літніх читань.
Афіша до 37-ої річниці Чорнобильської трагедії