![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/43f654fd947f904822d18f89f0dd1d3c.jpeg)
Виїзд мультидисциплінарної команди
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Res --> 1
18 грудня напередодні Дня Святого Миколая до дитячого будинку сімейного типу сім'ї В'юн та прийомної сім'ї Коробкіних в місті Южноукраїнськ прийшли гості з подарунками та поздоровленнями.
Заступник міського голови Ярослава Нікітіна вручила вихованцям книжки та альбоми, начальник служби в справах дітей Наталя Горлова - солодощі, директор центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Алла Дизик – апельсини та мандарини, депутат Южноукраїнської міської ради Людмила Рибакова – святковий торт.
Вихованці дитячого будинку сімейного типу Микола та Микола, Павлик, Оленка та Анастасія дружньо розповідали все, що вони знають про Святого Миколая, про свої успіхи в навчанні, про свої захоплення. Павлик показав свій малюнок, на якому зображений ангел-охоронець всієї родини. Оленка розповіла твір. Настуся повідомила про сестру Катерину, яка знімається в кіно. Старший Микола з гордістю сказав, що головний в родині – це батько Василь Васильович, а головний художник – це мати Віолета Миколаївна. Молодший Микола повідомив, що їхня родина має багато родичів на ім'я Миколай...
Вихованка прийомної сім'ї Ірина дуже зраділа подарункам: Кулінарній книжці за рецептами прийомних батьків та батьків-вихователів, на першій сторінці якої знаходиться її фотографія та рецепт торту «Вкусняшка», який полюбляє виготовляти її мати Галина Павлівна, та книжці про барона Мюнхаузена ( у неї є така сама, але молодша сестра її всю обмалювала). Іринка в захваті розповідала про своїх батьків, яких вона вважає самими кращими в цілому світі, про брата Миколу, про подорож, яку вони запланували в м. Харків. Коли з роботи повернувся батько Сергій, дівчинка ні на хвилинку не відходила від нього…
Всім було зрозуміло, що в цих родинах панує любов, взаємопорозуміння та повага.
Гості побажали всім здоров'я, мира, добра та злагоди.
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...
Станом на 16 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
Міський голова у п’ятницю провів особистий прийом громадян в селі Іванівка за участі старости...