![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/43f654fd947f904822d18f89f0dd1d3c.jpeg)
Виїзд мультидисциплінарної команди
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Res --> 1
29 листопада в актовій залі ЮЗШ № 3 відбувся «Фестиваль країн світу». Організаторами «Фестивалю країн світу» є учнівський муніципалітет, органи учнівського самоврядування навчальних закладів, управління освіти Южноукраїнської міської ради. Фестиваль має на меті сприяння ініціативі й активності та обміну досвідом між представниками творчої молоді, набуття сучасними школярами початкових навичок колективної управлінської діяльності, прийняття і виконання рішень, оволодіння правилами колективного спілкування, культурою взаємин, розкриття творчого потенціалу учнівської молоді, розширення культурного та мистецького світогляду підростаючого покоління, обмін знаннями про традиції та культуру країн світу, сприяння розвиткові сценічної творчості, організації цікавого та змістовного проведення дозвілля учнівської молоді.
Учасники фестивалю здійснили заочну подорож Білорусією, Словенією, Росією, Польщею, Болгарією, познайомилися з державною символікою, культурною спадщиною та скуштували традиційні страви цих країн. Учнівські колективи були нагороджені грамотами управління освіти Южноукраїнської міської ради та цінними подарунками.
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...
Станом на 16 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
Міський голова у п’ятницю провів особистий прийом громадян в селі Іванівка за участі старости...