![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/a92b45b108dbc1bd5de57b1327434d2b.jpeg)
Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках Національної кампанії «Стоп насильству!» було проведено ряд заходів з 5 по 27 листопада 2012 року до традиційної щорічної акції «16 днів проти насильства». З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, тендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків було проведено семінар в міському Центрі зайнятості за темою «Сім’я – простір без насильства», також фахівцями Центру у загальноосвітніх школах були проведені інтерактивні заняття для учнів 8-11 класів «Попередження насильства, жорстокості в дитячому колективі» та «Нормативно-правова база щодо попередження насильства над дітьми». На вулицях міста розповсюджено інформаційні картки, буклети та плакати з гаслом «Stop насильство» та «Ні насильству в сім’ї».
В центрі соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді і надалі планується проведення широкої
просвітницької кампанії, спрямованої на попередження та подолання насильства у
всіх його проявах.
Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснюється робота щодо виявлення кризових сімей, адже найчастіше причинами прояву насильства в сім’ям є неблагополуччя родини. Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносить величезну моральну шкоду суспільству і є перешкодою на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав. Безумовно, ця проблема є досить гострою і потребує вирішення на рівні держави. Тому 15 листопада 2001 року Верховною Радою України було прийняти закон України «Про попередження насильства в сім’ї», що свідчить про визнання державою цієї проблеми, винесення її з розряду окремої проблеми людини на державний рівень.
Якщо Ви або хтось із Ваших рідних, друзі чи знайомі стали жертвами насилля, то Ви можете звернутися до нашого Центру за телефоном 2-56-24 або за адресою б-р. Цвіточний, 9
Директор Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дизик А.А.
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...