![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича Миколаївській області з державного бюджету надано субвенцію на закупівлю автомобілів швидкої допомоги на суму 9 660 000 гривень. Перші «швидкі», закуплені за державні гроші на суму понад три мільйони гривень, вже отримали лікарні області. Так, на площі біля обласної державної адміністрації відбулася урочиста передача машин «УАЗ» в кожен сільський район області, в міста Первомайськ та Миколаїв.
Водночас вже розподілено наступну партію авто з урахуванням відкриття 43 пунктів тимчасового базування швидкої медичної допомоги, кількості населення та результатів інвентаризації. Ще 22 автомобілі заклади охорони здоров’я області отримають протягом вересня-жовтня цього року. Сьогодні ж розпочато процедуру закупівлі автомобіля «Газель» класу «В» на суму 252 тисячі гривень для обласного центру екстреної медицини.
Вітаючи учасників заходу з важливою подією, голова обласної державної адміністрації Микола Круглов зазначив: «Наші слова не розходяться з ділом. Коли раніше ми називали кількість коштів, які буде вкладено в медичну галузь, мало хто вірив. Але сьогодні ми є свідками того, що уряд виконує обіцянки. Одним з важливих завдань сьогодення є вдосконалення нашої медичної галузі. Часто життя людей залежить від швидкості надання першої допомоги. І сьогодні перші автомобілі отримують районні заклади охорони здоров’я. Дякую всім вам за спільну працю, керівництву держави – за те. Що почули нас і при прийнятті бюджету на 2012 рік виділили необхідні кошти».
Медичні заклади області отримали автомобілі, але якість надання допомоги залежить і від того, якими дорогами будуть їздити ці «швидкі». І в цьому питанні також є розуміння уряду. Як повідомив голова обласної державної адміністрації М. Круглов, вже підписано розпорядження Кабінету Міністрів України, яким області надаються за рахунок державних капітальних видатків додаткові кошти на капітальний ремонт автомобільних доріг комунальної власності у розмірі 15 мільйонів гривень. Також на капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів у м. Миколаїв виділено 5 мільйонів гривень. Тож завдання – максимально наблизити якісну медичну допомогу до всіх жителів області – невпинно виконується».
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...