![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Верховна Рада збільшила у чотири рази розмір передбаченого Кримінальним кодексом максимального штрафу за недодержання роботодавцем законодавства про охорону праці та надр.
Закон передбачає збільшення таких штрафів з 50 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( з 850 до 3,4 тис. грн.), зокрема, за порушення правил поводження із вибуховими, легкозаймистими, їдкими речовинами або радіоактивними матеріалами, порушення вимог з охорони праці посадовцем підприємства, якщо це порушення заподіяло шкоду здоров’ю потерпілому.
Також підвищують штрафи за порушення правил безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки на виробництві особою, яка зобов’язана їх додержувати, якщо це створило загрозу загибелі людей або інші тяжкі наслідки.
Збільшені адміністративні штрафи за порушення законодавства про охорону праці та надр. Зокрема, парламент збільшив з 4-6 і з 10-14 (для посадових осіб) до 10-30 та 30-100 неоподаткованих мінімумів за самовільне використання надр, укладання угод, які прямо або опосередковано порушують права власності на надра.
Передбачено також збільшення штрафів з 2-5 та 5-10 (для посадових осіб) до 4-10 та 20-40 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за порушення вимог безпечного ведення робіт в галузях і на об’єктах промисловості.
Крім того, у Кодексі України про адміністративні правопорушення стаття 41 доповнена частиною третьою такого змісту:
“Порушення встановленого порядку повідомлення (надання інформації) спеціально уповноваженому центральному органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці про нещасний випадок на виробництві тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб – підприємців, які використовують найману працю, і на фізичних осіб, які не мають статусу підприємців та використовують найману працю, від двадцяти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян”.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...