![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції зміцнило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.
Конституція України – це Основний закон держави. Її прийняття є важливішим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина, який сприяв подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Діюча Конституцію закріплює, що Україна є суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. В Конституції є ще багато положень, які розкриваються в інших нормативо-правових актах і стосуються діяльності України.
Відповідно до Основного закону, день прийняття Конституція є державним святом – Днем Конституції України, який відзначається щорічно. Тому напередодні цього свята, хочеться побажати, щоб у своєму конституційному розвитку наша держава і її громадяни завжди дотримувались норм та положень Основного закону, щоб мир і взаєморозуміння сприяли в подальшій її розбудові, становленню достатку в кожній сім’ї.
Начальник Южноукраїнського міського управління юстиції В.В. Дробот
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...