Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Стан розгляду звернень громадян Южноукраїнською ДПС Миколаївської області ДПС за січень - травень 2012 року
AA

Стан розгляду звернень громадян Южноукраїнською ДПС Миколаївської області ДПС за січень - травень 2012 року

Стан розгляду звернень громадян Южноукраїнською ДПС Миколаївської області ДПС за січень - травень 2012 року. 

Робота зі зверненнями громадян – важлива складова у діяльності податкової служби. У такий спосіб забезпечується зворотний зв’язок з громад кістю. На сьогодні основне завдання – забезпечити кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявника. 

З метою забезпечення кваліфікованого, об’єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян, а також оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявників в Южноукраїнській ОДПІ МО ДПС, посадовими особами державної податкової служби відповідно до графіків проводиться особистий прийом громадян у приймальні громадян міста.

Особистий прийом громадян 

Южноукраїнська ДПС Миколаївської області приділяє значну увагу поліпшенню роботи приймалень громадян стосовно особистого прийому  громадян та платників  податків. Згідно з затвердженим графіком прийому громадян у приймальні громадян ЮУ ОДПІ МО ДПС посадовими особами органів державної податкової служби проводиться особистий прийом громадян.

Аналіз розгляду письмових звернень громадян

У січні-травні 2012 року було проведено 10 особистих прийомів, у порівнянні з минулим періодом січня-травня 2011 року, було проведено 9 усних прийомів.

Кількість письмових звернень від громадян, що надійшло до Южноукраїнської ОДПІ Миколаївської області ДПС у січні-травні 2012 року, становить 7 письмових звернень, включаючи Арбузинське відділення ЮУ ОДПІ МО ДПС, було розглянуто ще 6 письмових звернень від громадян, у порівнянні з минулим періодом січня-травня 2011 року, було розглянуто 13 письмових звернень.

 Доступ до публічної інформації

 

Читайте також

Прощання з Героєм...

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

28 березня о 11.00 біля Палацу культури «Енергетик»  відбудеться прощання із заг...

Графік видачі гуманітарної допомоги з 28 до 30 березня

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Гуманітарна допомога буде надаватися з 9.00 до 16.00 за адресою: б-р Мрій, 7 (колишнє кафе &...

Чарівний світ мистецтва

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

23 Березня у Южноукраїнській мистецькій школі відбувся завершальний концерт учнів-переможців щорічно...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 24.03.2023

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Станом на 24 березня 2023 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тер...