![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
З 24-27.05.2012 р. в районі с. Іванівка Первомайського району відбулись традиційні міжнародні змагання «Кубок партизанської іскри – 2012». В змаганнях прийняли участь біля 300 чоловік з 26 команд з них 4 команди з Росії та команда з Молдови. Вік учасників змагань від 7 до 75 років.
На протязі двох кілометрів розтягнувся наметовий табір який був розміщений вздовж річки Південний Буг. А власне самі змагання проходили на території заповідника. Всім учасникам дуже сподобалась унікальна природа. Заповідник являє собою скельні обриви, галявини яскравих квітів, а також багато рослин занесених в червону книгу. Вечірню тишу заповідника розбавляли веселі пісні та ігри біля вогнища. Окрім цього, для всіх була проведена дискотека.
Карту для цих змагань два місяці коректував кращий картограф України – Вадим Прокопчук з міста Чернівці, він також планував дуже цікаві дистанції. Електронну відмітку забезпечувала бригада суддів з м. Одеса.
Змагались учасники на чотирьох дистанціях: довгій естафеті, нічному орієнтуванні та гандикап на довгій дистанції.
В загальнокомандному заліку команда Олімп – 1 Южноукраїнськ набрала однакову кількість очок з командою КДСШ – Черкаси, але так як у команді Черкас було більше перших місць, то в них 1 місце, а у нашій команди 2 місце.
Традиційно на цих змаганнях проводиться нічне орієнтування. Так як в Україні воно проводиться дуже рідко, всі учасники змагань отримали багато задоволення від дистанції. Темний ліс освічував не тільки місяць але й багато яскравих фонариків – нічних орієнтувальників. Серед них були семирічна Марія Волкова та восьмирічна Настя Свідніцька, які успішно подолали дистанцію.
Кращими результатами в гандикапі за сумою двох днів змагань були:
1. Андросова Тетяна – 1м. гр. Ж16
2. Бесараб Євген – 1м. гр. М14
3. Свідніцка Настя – 1м. гр. Ж12, якій нема і 9 років
4.
Побережець
Інна –
5. Шаповалов Олександр – 2 м. гр. М12
6.
Волков
Дмитро –
7.
Вирва
Олексій –
8.
Кочин
Олександр –
9.
Волков
Олександр –
Кращі результати в естафеті:
1 місце в групі М14, 3 місце в групі Ж21,
3 місце в групі М21, 3 місце в групі М12.
Всі учасники залишились вдячні головній суддівський колегії, судді вдячні Управлінню молоді спорту і культури, та всім-всім хто допоміг в проведенні цих змагань за високий рівень проведення та цікаві дистанції.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...