![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Управлінням молоді, спорту та культури розроблений проект чотирьох туристичних маршрутів, а саме:
- «Шляхами козацтва» - автобусний тематичний маршрут, який представлений для знайомства екскурсантів з минулим нашого міста, пов’язаним з козацтвом. Маршрут охоплює такі визначні місця, як гора «Пугач», музейний комплекс «Козацької слави та військової техніки», наскальні барельєфи «Козак Мамай та Покрова Пресвятої Богородиці».
- «Пам’ятки вогненних років» з відвідуванням с. Богданівки. Маршрут розроблений для військово-патріотичного виховання молоді та дітей . В ньому розповідається про події, що проходили на території нашого регіону під час Великої Вітчизняної війни. Головна експозиція починається з меморіального комплексу, де увіковічені пам’ять воїнів, загиблих за честь, свободу і незалежність нашої Держави у Великій Вітчизняній війні. Охоплює такі визначні місця, як музей «Козацької слави та військової техніки» з його постійно діючою експозицією « 1418 днів подвигу та слави», де розповідається про події Великої вітчизняної війни, відвідування пам’ятки страшного геноциду, що у с. Богданівка.
- «Подорож у минуле». Маршрут розрахований на охоплення історичних фактів від періоду заснування міста та до його сучасності, а також історії будування АЕС, як підтвердження статусу міста супутника АЕС. Екскурсія охоплює такі визначні місця як: «Парк сучасних скульптур», храм «Христа Спасителя», музей військової техніки під відкритим небом, оглядовий майданчик АЕС, відвідування гори «Пугач».
- «Енергокомплекси». Маршрут представлений на підкреслення Южноукраїнського енергетичного комплексу, як єдиного підприємства в Україні, з використанням гідроакумулюючих потужностей, а також водних ресурсів ріки Південний Буг. Комплекс об’єднує Южно-Українську АЕС, Олександрівську ГЕС і Ташлицьку ГАЕС. Використовуються оглядові майданчики усіх енергокомплексів.
В рамках прогулянкових майданчиків, які будуть проводитися в місті для дітей з 1 по 22 червня, планується провести екскурсійний огляд даних маршрутів з метою вдосконалення для подальшого застосування та їх затвердження.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...