Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
На честь святкування 67-ї річниці Дня Перемоги співробітниками музейного комплексу міста Южноукраїнська підготовлено виставку-експозицію "Шляхами болю й перемоги. З пам’яттю про незабутнє".
Значну і своєчасну допомогу у створенні експозиції було надано представниками Южноукраїнської міської організації Партії регіонів Юрієм Бірюковим та Наталею Черьомухіною, місцевими колекціонерами, учасниками бойових дій та просто небайдужими мешканцями міста.
Відкриття виставки відбулося 7 травня 2012 року, за участю секретаря Южноукраїнської міської ради Євгена Квасневського, представників Южноукраїнської міської організації Партії регіонів Юрія Бірюкова, Наталі Черьомухіної.
До вашої уваги запропоновано колекції унікальних нагород, серед них: медалі «За оборону», значки «За відмінну стрільбу», «Міста-герої», «Орден Слави» та багато іншого. Також відвідувачі зможуть познайомитись з фотодокументальним матеріалом 1941–45 рр., зокрема, це: агітаційні листки та документи часів Великої Вітчизняної війни такі як: повістка, Червоноармійська книжка, Орденська книжка, газети та ін. До речового матеріалу експозиції належать елементи солдатського одягу, зразки радянської та німецької зброї, музичні інструменти воєнних часів.
Експозиція представлена для огляду до 8 червня 2012 року.
Чекаємо на гостей та мешканців міста щоденно з 8:00 до 17:00, окрім суботи та неділі за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Набережна Енергетиків 12-а, тел.: (05136) 2-12-71
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...