![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
04 квітня поточного року о 9-00 годині в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з суб’єктами підприємницької діяльності.
На зазначеному засіданні:
- першим заступником начальника Управління Державної служби охорони УМВС України в Миколаївській області доведено інформацію до суб’єктів господарювання щодо статистичних даних УМВС по скоєнню крадіжок, пограбувань інших правопорушень та злочинів. Зазначив, що є можливість запобігти вчиненню протиправних дій шляхом встановлення кнопок тривожної сигналізації на об’єктах підприємницької діяльності. Ознайомив присутніх з умовами встановлення кнопок тривожної сигналізації. Також, було представлено відео-ролик по забезпеченню об’єктів підприємницької діяльності засобами сигналізації з виводом сигналів на пульти охорони органів внутрішніх справ.
- голова Южноукраїнської міської організації роботодавців, промисловців та підприємців Пелюх С.В. висловив пропозиції від суб’єктів господарювання, зокрема, щодо перегляду рішень Южноукраїнської міської ради від 29.12.2011 №403 «Про затвердження Правил благоустрою», забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська» та від 26.01.2012 №456 «Про грошову оцінку земель міста Южноукраїнська», з урахуванням наданих ними письмових пропозицій до цих рішень.
На засіданні «круглого столу» по пропозиціях, які надані суб’єктами підприємницької діяльності вирішено:
- управлінню житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради, яке є розробником проекту рішення від 29.12.2011 №403 «Про затвердження Правил благоустрою», забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська» спільно з юридичною службою Южноукраїнської міської ради вивчити письмові пропозиції підприємців та розробити проект рішення міської ради, з урахуванням цих пропозицій. Зазначений проект рішення буде розглянуто на черговому засіданні «круглого столу».
- відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради вивчити питання щодо організації обговорення грошової оцінки земель міста Южноукраїнська за участю розробника проекту та підприємців та забезпечити вказане обговорення.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...