![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
З метою поліпшення умов життя та соціального захисту найбільш уразливих верств населення, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем людей похилого віку, інвалідів, хворих на туберкульоз і СНІД, безпритульних дітей та дітей-сиріт в місті з 2 квітня - 2 травня 2012 року буде проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Милосердя не має віку й статі. Приєднуйся до руху Червоного Хреста!» З 2001 року було започатковано Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, під час якого організаціями Товариства Червоного Хреста України проводиться робота по збору та наданню гуманітарної , натуральної та фінансової допомоги найбільш уразливим категоріям населення.
В 2012 році місячник Червоного Хреста України буде приурочений до залучення населення до лав волонтерів та милосердя. Ця акція підтримана урядом.
Планується провести комплекс організаційно - пропагандистських заходів щодо збору одягу, продуктів харчування, гігієнічних засобів, коштів для надання допомоги інвалідам, учасникам та ветеранам Великої Вітчизняної війни, одиноким людям похилого віку та всім, хто потребує допомоги . Міська організація Товариства Червоного Хреста закликає всіх небайдужих жителів Южноукраїнська, а особливо молодь, учнів загальноосвітніх шкіл , студентів машино-будівного ліцею прийняти активну участь у Всеукраїнському місячнику Червоного Хреста.
Не залишайтеся байдужими! Відвідайте міську організацію Товариства Червоного Хреста. Тут завжди готові прийняти від вас будь який вид допомоги. ( щоденно з 9-13 год. , крім вихідних) Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше!
Міська організація Товариства Червоного Хреста звертається до керівників державних та приватних підприємств, акціонерних товариств, банківських та комерційних структур з проханням надати підтримку, перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок
№ 26006140000374 Миколаївська філія «ВІЕЙБІ БАНК» МФО 380537 КОД
Адреса міської організації Товариства Червоного Хреста:
Вул. Комсомольська,3 (гуртожиток,6, 1 поверх)
Довідки за телефоном: 0667309996
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...