![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
29.03.2012 року в залі засідань управління праці та соціального захисту населення відбулося засідання міського координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення. Засідання проходило за головування голови координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куришка Ю.К.
На засіданні підведені підсумки роботи щодо запобігання виробничого та невиробничого травматизму протягом 2011 року та прийняте рішення продовжити і надалі роботу в цьому напрямку, та звернутись до підприємств усіх форм власності щодо необхідності розробити заходи протипожежної профілактики на весняно – літній період.
Одним із розглянутих комітетом питань порядку денного був стан промислової безпеки та охорони праці в лікувальних закладах з питання використання кисневих балонів та балонів зі зрідженими газами. За результатами обговорення прийняте рішення звернутися до секретаря міської ради та до комісій з бюджетних питань; питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення з метою розробки програми, яка передбачала б фінансування ДЗ «СМСЧ-2» на придбання кисневих концентраторів.
Також на засіданні підведені підсумки роботи ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Южноукраїнську по соціальним послугам та виплатам потерпілим на виробництві.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...