Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Шановні громадяни пільгової категорії !
01.02.2012р. перевізник ФОП Цимбал Ю.В. письмово відмовився укладати договір з управлінням праці та соціального захисту населення міської ради щодо здійснення безкоштовного перевезення пасажирів окремих категорій громадян, які мають право на пільги, та повідомив що перевезення тимчасово за маршрутами Южноукраїнськ - Іванівка-Семенівка”, „Южноукраїнськ - Агрономія, ”Южноукраїнськ – Новогригорівка”, ”Южноукраїнськ – Костянтинівка буде здійснюватися за кошти до повного погашення заборгованості.
Конкурс на визначення переможця за приміськими маршрутами проводить Миколаївська облдержадміністрація. Переможцем конкурсу за вищезазначеними маршрутами визначено ФОП Цимбал Ю.В. З даним перевізником Миколаївська облдержадміністрація уклала договір „Про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області замовником перевезень на яких є Миколаївська облдержадміністрація ”.
Відшкодування витрат за пільгове перевезення пасажирів окремих категорій громадян, які мають право на пільги здійснюється не за рахунок коштів міського бюджету, а за рахунок державної субвенції. Кошти державної субвенції надходять з затримкою в 1-2 місяці. За 2011 рік існує заборгованість держави перед даним перевізником.
17.01.2012р. на нараді з перевізниками з
питання пільгового перевезення у 2012 році було
вирішено укласти договори на 2012 рік.
У зв’язку з тим що перевізник не з’являвся для укладання договору, 25.01.2012р. листом замовленням з повідомленням були направлені договори поштою. Але перевізник продовжував ігнорувати управління. Повторно 31.01.2012р. був направлений лист перевізнику з проханням укладання договору щодо здійснення безкоштовного перевезення пасажирів окремих категорій громадян, які мають право на пільги.
Враховуючи відмову перевізника укладати договір та скарги громадян 01.02.2012р. управлінням праці та соціального захисту населення направлено лист до головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації щодо сприяння пільговому проїзду громадян на зазначених маршрутах”.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...